איך לבחור תוספת שיער

איך לבחור תוספת שיער

איך לבחור תוספות שיער

איך לבחור תוספות שיער
נונה תוספות שיער

נונה תוספות שיער

איך לבחור תוספת שיער
סרטון המסביר איך לבחור את הגוון המתאים

איך לבחור תוספת שיער?

כולן רוצות לבחור תוספת שיער שתשיג את המראה הטוב ביותר והטבעי ביותר, לכן תמצתנו לכן מספר שלבים שיעזרו לכן להגיע לתוצאה המתאימה לכן במיוחד.
 

אז איך לבחור תוספות שיער?

מכיוון שקיימים מספר סוגי שיער שיער המשווקים לתוספות שיער (ניתן לקרוא על כך בעמוד זה - סוגי שיער)​, ראשית יש לחלק את מהות השימוש של השיער לשניים:

  • שימוש קבוע - שימוש בתוספות שיער באופן יומיומי.

  • שימוש זמני - שימוש בתוספות שיער זמניות למשך ערב אחד עד שבוע.

 

הסיבה לכך היא שבמידה ומדובר בשימוש זמני או חד פעמי, המחיר משחק כאן תפקיד משמעותי. שימוש בתוספות שיער איכותיות 100% שיער אדם טבעי בתולי (כלומר שיער שלא עבר עיבוד כלשהו) עשוי להיות יקר. שימוש בתוספות שיער ממקור איכותי פחות (שיער סינתטי או שיער חיה המעורבב עם שיער אדם) יהיה זול יותר לשימוש.

 

במידה והכוונה היא לבצע שימוש קבוע ויומיומי בתוספות השיער ההמלצה היא חד משמעית ללכת על שיער אדם 100% טבעי בתולי. מדובר בשיער האיכותי ביותר המתאים לשימוש יומיומי ממש כמו השיער הטבעי שלך.

 

בהנחה שהבחירה היא בתוספות שיער אדם 100% טבעי ובתולי, יש כעת לבחור את מקור השיער, כלומר ארץ המקור של השיער. תוספות השיער המשווקות בישראל מגיעות ממספר אזורים בעולם:

  • אסיה (שיער הודי, שיער סיני).

  • אירופה (שיער רוסי ומדינות מזרח אירופה בעיקר).

  • דרום אמריקה (שיער ברזילאי).

 

גם כאן, למקור השיער יש משמעות כלכלית. שיער אסייתי יהיה לרוב זול יותר משיער אירופאי. הסיבה לכך נובעת מעלות השיער במדינת המקור. מחיר יחידות השיער באסיה (סין, הודו, בנגלדש וכיו"ב) זול יותר משיער אירופאי לרכישה עבור הספק ולכן זול יותר לרכוש שיער אסייתי לעומת שיער אירופאי.​

התאמת צבע תוספות השיער

בכדי להתאים את צבע תוספות השיער לצבע השיער הטבעי שלך, מומלץ לבחור מלכתחילה את תוספות השיער בהתאם לארץ מקור השיער. כלומר - במידה וצבע השיער הטבעי שלך הוא כהה, רצוי לבחור בתוספות שיער אסייתיות אשר יתאימו וישתלבו באופן מצוין עם הגוון הטבעי שלך.

 

אם הגוון הטבעי שלך הוא בהיר, מומלץ לבחור בשיער אירופאי בהיר. חשוב לשים את הדגש על המילה - טבעי. הכוונה היא לשיער הטבעי שלך ללא צביעה או שטיפה.

 

חשוב לציין כי במידה ומדובר בשיער צבוע או שיער שעבר שטיפה, ניתן להתאים את תוספות השיער לגוון השיער הטבעי שלך על מנת לקבל התאמה מלאה.​

 

נונה - ייבוא ושיווק תוספות שיער

החרושת 11, עכו

טל' 072-392-1492


שעות פעילות:
ימים א'-ה': 09:00-18:00

ימי ו' וערבי חג: 09:00-14:00

שבת: סגור

עוד על תוספות שיער

יש לכם שאלה בנושא תוספות שיער? נשמח לעמוד לשירותכם! חייגו כעת 072-392-1492 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם. 

איך לבחור תוספות שיער