יחידות שיער בהתאמה אישית

עוד על יחידות שיער בהתאמה אישית

יש לכם שאלה בנושא יחידות שיער בהתאמה אישית? נשמח לעמוד לשירותכם! כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את הפרטים ואחד מאיתנו יחזור אליכם בהקדם. 

יחידות שיער בהתאמה אישית -נונה תוספות שיער

התאמה אישית של יחידות שיער

כחלק מפתרונות השיער הרחבים הקיימים היום לשוק להציע, נולד פתרון יצירתי נוסף שעונה לנשים על אי הנוחות הנגרמת מדלילות בקרקפת בקדקוד הראש או בקדמת השיער.

 

​עד כה תוספות השיער בכל השיטות פתרו הארכות שיער ו/או מילוי שיער בחיבור זמני או קבוע אך אף אחד מהם לא פתר את מילוי השיער באזורים הקדמיים ואת הדלילות בקדקוד הראש. נשים אשר שיערן מדלדל בקדקוד הראש ואף מגיע להתקרחות, מובכות מהמצב ומתקשות למצוא פתרון שלא כולל כיסוי מלא בכובע או בפאה.

יחידות שיער בהתאמה אישית - מילוי שיער - זהו הפתרון המושלם למצב זה.

​יחידת שיער בנונה תוספות שיער נתפרת על פי מידותיה המדויקות של הלקוחה ועל פי גוון השיער שלה ובאורך שתבחר. כמובן שהתפירה נעשית אך ורק משיער אדם טבעי 100% הגזור מראש אחד ומיובא ע"י נונה תוספות שיער בלבד.

 

שיטות החיבור הן מגוונות וגם את יחידות השיער ניתן לחבר ע"י דבק קארטין קבוע אך הטיפול השוטף הינו ארוך ומייקר את תהליך מילוי השיער. אפשרות נוספת לחיבור היא באמצעות קליפסים קטנים אשר מקבעים את היחידה לראש ולא מצריכים טיפול דבק כל חודש מחדש. הלקוחה יכולה לבצע את הפעולה בעצמה יום אחרי יום ועדיין לקבל תוצאה מושלמת.

 

תפירת היחידה נעשית בעבודת יד ועל פי מידות מדויקות ומותאמת לאזור הדליל בראש הלקוחה ומכסה בדיוק את מה שצריך. היחידה מתחברת לתספורת הקיימת של הלקוחה ומומלץ לספר אותה כדי שתשתלב עם קו השיער של הלקוחה.

 

אזור הפוני של היחידה נתפר לבחירת הלקוחה ע"י מחט המאפשרת יצירת תנועה לקדמת הפנים לפי סגנון קו התספורת וניתן לבצע כל כיוון תפירה לבחירה, כגון: שביל באמצע, סירוק אחורנית, פוני הצידה וכולי.

 

התפירה הידנית והשיער הטבעי נותנים אשליה טבעית לחלוטין וברוב המקרים לא ניתן יהיה לזהות כי מדובר ביחידת שיער.

 

לפגישת ייעוץ דיסקרטית ו/או לשאלות נוספות בנושא יחידות שיער בהתאמה אישית, את מוזמנת ליצור איתנו קשר בטלפון: 072-3921492 ולהגיע לאחד מסניפי רשת נונה תוספות שיער:
אזור צפון: חרושת 11 (מול קניון עזריאלי), עכו.

אזור מרכז: חפץ חיים 3, פתח תקווה.

לרכישת תוספות שיער