מדיניות משלוחים

מדיניות משלוחים

מדיניות בנושא משלוחים

בנוסף למחירי המוצרים המפורטים באתר נונה תוספות שיער www.nuna-he.co.il (להלן: "האתר") יחויב הרוכש באתר בדמי משלוח בסכום התלוי בסוג ומקום המשלוח.
 

נונה תוספות שיער (להלן: "מפעילת האתר") תהא רשאית, אך לא חייבת, שלא לחייב את הרוכש בדמי משלוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי ולרוכש לא תהיה טענה ו/או דרישה בנושא זה. למפעילת האתר הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את מחירי המשלוח, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

בעת הזמנת המוצרים  יבחר הרוכש את הכתובת למשלוח מתוך רשימת אזורי החלוקה המעודכנת באתר (להלן: "אזורי חלוקה"). למפעילת האתר הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את אזורי החלוקה, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

 

אספקת המוצרים שנרכשו באתר אפשרית רק כאשר הכתובת המבוקשת נמצאת בתוך אזור החלוקה, וכל עוד אין מניעה טכנית ו/או אחרת המונעת את אספקת המוצרים המוזמנים.

 

מבלי לגרוע מהאמור לעיל, בכל מקרה שמפעילת האתר סבורה, על פי שיקול דעתה הבלעדי, שמתבצע ניצול לרעה של שירותיה ו/או של הזמנת מוצריה יכולה מפעילת האתר להחליט שלא לספק מוצרים לרוכש ולרוכש לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

 

למען הסר ספק, הימים א-ה' בשעות 10:00- 17:00 ייחשבו לימי עסקים להזמנות באתר כך שהזמנה שתבוצע ביום א' לאחר השעה 17:00 תחשב כזו שהתקבלה ביום ב' בשעה 10:00.

 

כל עוד לא נקבע על ידי מפעילת האתר אחרת, זמני האספקה הינם בימים ראשון עד חמישי,  בין השעות: מ-08:00 ועד 20:00. אפשרות לאיסוף עצמי מרח' החרושת 11, עכו ללא עלות, בתיאום מראש, תוך 7 ימי עסקים.

 

מרגע אישור ההזמנה באמצעות הדוא"ל כמפורט לעיל, יקבל הרוכש את המשלוח בין 3 ל-7 ימי עסקים (זמני האספקה עלולים להשתנות בהתאם לאיזור החלוקה). ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים, ימי שבתון. כמו כן, מועדי האספקה כפופים לעיכובים שאינם תלויים במפעילת האתר ולאירועי "כח עליון" , ביניהם גם ימים בהם לא מתאפשרת האספקה בשל נסיבות שאינן בשליטת מפעילת האתר כגון ימים בהם חלים עיצומים / שביתה / מגבלות קורונה וכיו"ב.

 

המשלוח יימסר לרוכש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב הרוכש בהזמנה בלבד, בכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.

 

במקרה והרוכש לא יהיה נוכח בעת האספקה בכתובת המבוקשת יחויב המזמין בדמי המשלוח כפי שיפורט בהמשך, ומועד חלופי לאספקה יתואם עם הרוכש.  במידה ובמועד החדש שתואם עם הרוכש, לא יהיה הרוכש נוכח בעת האספקה בכתובת המבוקשת, יוחזרו המוצרים למפעילת האתר ותיאום מועד חלופי לאספקה יהיה באחריות הרוכש על ידי התקשרות עם מפעילת האתר ותיאום מועד אספקה חדש. במקרה כזה יחויב הרוכש בדמי משלוח נוספים על פי התעריפים הנהוגים אצל מפעילת האתר ולרוכש לא תהיה טענה ו/או דרישה בנושא זה. מפעילת האתר תהא רשאית, אך לא חייבת, שלא לחייב את הרוכש בדמי משלוח, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

 

למפעילת האתר הזכות הבלעדית לשנות מעת לעת את חברת השליחויות ו/או להשתמש במקביל בשירותיה של חברה אחרת, ללא מתן הודעה מוקדמת מראש.

 

בעת ביצוע הזמנה, יכול הרוכש לבחור את אפשרות המשלוח המועדפת עליו:

  1. איסוף עצמי - במידה והרוכש בחר באפשרות של איסוף עצמי, יקבל הרוכש בסיום ביצוע התשלום הודעה שהזמנתו התקבלה. כאשר הפריטים אשר הוזמנו יהיו מוכנים לאיסוף, יקבל הרוכש הודעה (הודעת דוא"ל לכתובת הדוא"ל המעודכנת בהזמנתו ו/או הודעת SMS למספר הטלפון הנייד המעודכן בהזמנתו ו/או שיחת טלפון מטעם מפעילת האתר) שהזמנתו מוכנה לאיסוף. על הרוכש לבצע תיאום מועד להגעה לאיסוף ההזמנה בטלפון מס' 072-392-1492.
     

  2. משלוח מהיר - במידה והרוכש בחר באפשרות של משלוח מהיר עד 48 שעות, יקבל הרוכש בסיום ביצוע התשלום הודעה שהזמנתו התקבלה. חשוב לציין כי מדובר במשלוח מהיר של דואר ישראל אשר אינו פועל בימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים ומועדים שונים במהלך השנה. על כן, מדובר ב-48 שעות של ימי עסקים רגילים.
     

  3. משלוח רגיל - במידה והרוכש בחר באפשרות של משלוח רגיל עד הבית, יקבל הרוכש בסיום ביצוע התשלום הודעה שהזמנתו התקבלה. חשוב לציין כי מדובר במשלוח רגיל של דואר ישראל אשר אינו פועל בימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים ומועדים שונים במהלך השנה. על כן, מדובר במשלוח אשר יגיע 3-7 ימי עסקים ממועד ההזמנה.

 

אנו מאחלים לך גלישה מהנה באתר, נשמח לעמוד לשירותך בעמוד צור קשר